O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami budownictwa

Posiadamy bogate doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych na terenie województwa opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Realizujemy projekty od stanu surowego otwartego z dachem po stan deweloperski i pod klucz.

Wszystkie prace wykonujemy starannie, przy użyciu wysokiej jakości materiałów, a nasi specjaliści służą wsparciem i fachową radą w każdym etapie budowy. Oferujemy konkurencyjne ceny i zawsze stawiamy na zadowolenie klienta.

Nasze wykształcenie oraz doświadczenie pracowników zarówno z kraju, jak i z zagranicy, w połączeniu z bogatym zapleczem sprzętowym, pozwala nam na kompleksową realizację różnorodnych obiektów budowlanych. Dzięki temu jesteśmy w stanie z odpowiednim wyprzedzeniem reagować na nieprzewidywalne sytuacje w trakcie budowy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Oferujemy usługi ogólnobudowlane, w tym kompleksowe budowy domów jednorodzinnych oparte o indywidualne projekty klientów. Działamy zgodnie z oczekiwaniami klientów, zapewniając wysoki poziom organizacji, skuteczność i zaangażowanie. Nasza uczciwość i indywidualne podejście budują wiarygodność marki i zaufanie klientów.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się zrozumieć jego oczekiwania i marzenia. Współpracujemy z klientami na każdym etapie realizacji projektu – od fazy wyboru projektu, aż do zakończenia budowy.

Cechuje nas rzetelność i efektywność działań

Zapewniamy wysoki poziom organizacyjny, skuteczność działania oraz zaangażowanie w realizację każdego zadania. Jako firma SOLBAU, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, staramy się działać inaczej niż większość firm budowlanych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, intensywnie współpracujemy z klientem, działamy w jego interesie, doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiednich materiałów budowlanych.

Kierujemy się uczciwością w każdym aspekcie pracy i naszą codzienną postawą budujemy wiarygodność marki oraz zdobywamy zaufanie klientów.

Nazwa certyfikatu

Opis certyfikatu.

+10 lat doświadczenia

W ciągu kilkunastu lat obecności na rynku zbudowaliśmy wiarygodną markę i zyskaliśmy zaufanie wielu klientów.

+60 specjalistów

Nasz zespół składa się z fachowców wielu dziedzin, dlatego powierzając nam budowę, masz gwarancję tego, że oddajesz ją w dobre ręce.

+100 projektów

Realizujemy nawet kilkadziesiąt projektów domów jednorodzinnych w ciągu roku. Pozwala na to zgrany zespół i organizacja pracy.

Zbudujmy Twój dom!

Razem z naszą firmą budowlaną zbudujemy Twój wymarzony dom, zapewniając kompleksową obsługę od fazy projektowej aż do oddania kluczy. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu zapewniamy wysoką jakość wykonania i zadowolenie naszych klientów.

Zrealizowanych projektów
0
Wykorzystanych pustaków
0
Ton zużytej stali
0
Wybudowanych dachów
0
Scroll to Top