Zdając sobie sprawę z wagi decyzji o rozpoczęciu budowy domu, korzystając z naszego doświadczenia i praktyki zawodowej chcemy Państwu pomóc w całym procesie inwestycyjnym – sprawić, by budowa wymarzonego domu była przyjemnością, a nasza praca utwierdziła Państwa w przekonaniu, że współpraca z SOLBAU to dobry wybór. Z tego powodu od początku współpracy staramy się maksymalnie odciążyć Inwestora, przejmując część obowiązków na siebie, co pozwala na osiągnięcie następujących korzyści.

I. Korzyści ze współpracy z firmą budowlaną solbau:

Bezpieczeństwo

Nadrzędną wartością, w toku realizacji inwestycji, jest dla nas troska o bezpieczeństwo wszystkich wykonawców, inwestorów, a także osób trzecich. W tym celu wdrożyliśmy szereg procedur zapewniających bezpieczeństwo, jak również zainwestowaliśmy w nowoczesny sprzęt posiadający cały szereg atestów bezpieczeństwa. Mówiąc o bezpieczeństwie należy również wskazać, na fakt posiadania przez naszą firmę ubezpieczenia budowy – jako solidna i stabilna firma, posiadając takie ubezpieczenie możemy w każdym momencie zagwarantować wypłacalność firmy i w razie potrzeby wykonania jakichkolwiek poprawek – pokryć ich koszty

Uczciwość i przejrzystość

Relacje międzyludzkie – zarówno na stopie prywatnej, jak również zawodowej – powinny charakteryzować się uczciwością i przejrzystością. W tym celu wszystkie ustalenia pomiędzy Państwem a naszą firmą zostaną w umowie zapisane w sposób kompleksowy – tak, aby uniknąć wszelkich niedomówień. Szczegółowość i precyzyjność zapisów umownych ma na celu zabezpieczenie interesów wszystkich stron procesu inwestycyjnego.

Wiarygodność

Firma SOLBAU, oprócz wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej, posiada także wiele referencji oraz grono zadowolonych klientów, dzięki czemu przeważająca część realizowanych na bieżąco zamierzeń budowlanych jest efektem polecenia naszej firmy przez poprzednich, zadowolonych klientów. Namacalnym dowodem naszej wiarygodności, są dziesiątki wybudowanych domów oraz budynków gospodarczych.

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji polega na tym, że Inwestor płaci tylko za 100% pozytywnego efektu naszej pracy. Inwestor za wykonany etap budowy nie płaci nic, aż do chwili osiągnięcia w pełni założonych wyników – to jest do momentu odbioru danego etapu przez kierownika budowy. Jednocześnie gwarancji satysfakcji służy również gwarancja stałej ceny – zagwarantowanej w umowie i niezmiennej w toku inwestycji.

Oferta dopasowana do możliwości i oczekiwań Klienta

Domeną naszej firmy jest elastyczne, dopasowane indywidualnie do każdego klienta, podejście. Dopasujemy swoją ofertę, zakres prac do oczekiwań i możliwości finansowych Inwestora – służąc Mu pomocą przy doborze projektu, materiałów oraz rozwiązań technologicznych. Każda budowa jest dla nas równie ważna…

Doradztwo technologiczne

Dzięki doświadczeniu, szkoleniu oraz zwykłej ciekawości i chęci rozwoju jesteśmy w stanie pomóc Państwu w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań technologicznych.

Długoletnia gwarancja

Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy pisemnej gwarancji do 36miesięcy

Kompleksowość

Jako jedni z nielicznych możemy Państwu zaproponować kompletny zakres usług budowlanych –  od wyboru działki i załatwiania formalności, przez wykonanie lub adaptację gotowego projektu, pomiarów geodezyjnych, jak i doradztwo techniczne, przygotowanie projektu, kierownika budowy, dostawę materiałów budowlanych przez roboty murarskie, ciesielsko-dekarskie, po wykończenie domu pod klucz. Nie wątpliwie zaoszczędzi to Państwu wiele czasu i pieniędzy ponieważ mając wszystko „z jednej ręki” Inwestor nie musi szukać kilku ekip budowlanych, przez co nigdy nie wiadomo na kogo się trafi i ma wątpliwości do kogo należy się zwrócić w razie potrzeby wykonania jakichkolwiek poprawek – nikt nie zrzuca odpowiedzialności na inną firmę. Doświadczone i sprawdzone ekipy fachowców gwarantują najwyższą jakość na każdym etapie budowy: – roboty murarskie są wykonywane przez murarzy – roboty ciesielsko – dekarskie przez ekipę cieśli i dekarzy – roboty tynkarskie przez tynkarzy itd. Do każdej z tych prac jest inna ekipa która zajmuje się tylko danym etapem – nie ma ludzi od wszystkiego.

Zaplecze sprzętowe

Kolejnym atutem mojej firmy jest własne zaplecze sprzętowe – nie trzeba wynajmować żadnych maszyn, rusztowań i sprzętu budowlanego, co znacznie obniża koszty inwestycji.

Dogodne płatności

Wygodny i bezpieczny sposób płatności – płatności następują etapami – po każdym zakończonym i odebranym przez Inwestora i kierownika budowy etapie.

Organizacja i kultura pracy

Przyjętym w naszej firmie standardem jest utrzymanie czystości na całym terenie budowy. Po zakończeniu budowy cały plac budowy jest gruntownie sprzątany. W naszej ocenie wygląd budowy, a także kultura pracy osób na niej pracujących świadczą o naszej firmie.

Dostępność

Dbając o komfort naszych klientów jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 9.00 do 21.00 w zakresie informowania o postępach prac, konsultowania rozwiązań technicznych oraz odpowiedzi na wszystkie pozostałe pytania.

II. Oszczędności

Oszczędność czasu

Mając pełną świadomość, iż czas naszych Klientów jest cenny, dokładamy wszelkich starań, by dzięki kompleksowości naszych działań, pomocy w doborze i zakupie materiałów budowlanych w najmniejszym stopniu angażować czas Inwestora.

Stosowanie alternatywnych rozwiązań budowlanych

Jakość za rozsądną cenę – stosując wysokiej jakości materiały budowlane w połączeniu z nowoczesnymi technologiami pozwala to znacznie zmniejszyć koszty budowy. Istnieją możliwości stosowania rozwiązań równorzędnych, które za niższą cenę pozwolą osiągnąć zbliżony efekt. Trzeba jedynie określić priorytety.

Optymalizacja kosztów

Każda nawet największa zmiana na etapie projektu jest tańsza od najmniejszej zmiany wykonywanej w trakcie realizacji. Najdrożej jest przebudowywać coś co przed chwilą postawiliśmy. Standardem jest wykonanie szczegółowego kosztorysu, który realnie pokaże koszty całej inwestycji. Jednocześnie istnieje możliwość bieżącego wglądu w ilości zamawianego materiału. Wszystko to co nie zostanie wykorzystane, zastaje oddane do hurtowni i rozliczone.

Pomoc w obniżeniu kosztów zakupu materiałów budowlanych

Doświadczenie oraz pełne rozeznanie na rynku materiałów budowlanych pozwala nam na zaoferowanie Państwu materiałów budowlanych w konkurencyjnych cenach. Wszystkie zamawiane materiały posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, a każda nadwyżka materiału zostaje oddana do hurtowni i rozliczana.
Stosowanie nowoczesnych, oszczędnych technologii.

Nasza Firma specjalizuje się w m.in. murowaniu na zaprawie klejowej, co znacznie przyspiesza proces budowy, pozwala uniknąć mostków termicznych i obniżyć koszty ogrzewania podczas bieżącej eksploatacji domu.